» przeczytaj wszystkie opinie
do kasy suma: 0,00 zł
Bezpieczne dane!

  

emcik.pl zdaje sobie sprawę jak szalenie ważna jest ochrona Twoich danych osobowych, podawanych przy składaniu zamówienia. Dlatego też zabezpieczone są one najlepiej. Dostęp do danych naszych Klientów mają tylko  upoważnieni pracownicy firmy.

emcik.pl nigdy nie odsprzedaje i nie udostępnia danych osobowych innym firmom - wyjątek stanowią firmy kurierskie, które otrzymują od nas jedynie informacje osobowe niezbędne do prawidłowego i sprawnego wykonania usługi.

Gromadzone przez naszą firmę adresy kont mailowych wykorzystywane są jedynie do komunikacji między Klientem a sklepem. Osoby, które posiadają konto w naszym sklepie mają możliwość dodawania, edytowania lub usuwania swoich danych osobowych.

Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji zamówienia oraz faktury VAT. 

Dołącz do nas!
Zapisz się do newslettera, zyskaj rabaty, informacje o ofertach oraz porady, jak dbać o włosy! Ważne! Potwierdź adres email w pierwszej otrzymanej od nas wiadomości.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych dotyczących sklepu www.emcik.pl. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie oraz w polityce prywatności.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl